Equip

CONEIX EL NOSTRE EQUIP

Coneix el nostre equip i contacta diretament amb el departament o la persona que necessitis. Si vols també pots contactar a través de la pàgina de contacte.

Riudellots de la Selva

Joan Triola

Joan Triola

Gerent

Telèfon: 972 47 62 26
Email: triola@garselva.cat

Albert Triola

Albert Triola

Director Gerent

Telèfon: 972 47 62 26
Email: albert@garselva.cat

Xavier Prat

Xavier Prat

Comercial

Telèfon: 680 596 991
Email: prat@garselva.cat

Marc Ramirez

Marc Ramirez

Comercial

Telèfon: 619 009 263
Email: marc@garselva.cat

Joan Gallart

Joan Gallart

Administrador de Vendes

Telèfon: 972 47 62 26
Email: joan@garselva.cat

Sefa Vila

Sefa Vila

Departament de Comptabilitat

Telèfon: 972 47 62 26
Email: sefa@garselva.cat

Bego Oliva

Bego Oliva

Administració

Telèfon: 972 47 62 26
Email: bego@garselva.cat

Josep Guinó

Josep Guinó

Assessor de Serveis

Telèfon: 972 47 62 26
Email: taller@garselva.cat

Miquel Portas

Miquel Portas

Cap de Taller

Telèfon: 972 47 62 26
Email: miquel@garselva.cat

Albert Ponseti

Albert Ponseti

Cap de Taller

Telèfon: 972 47 62 26
Email: taller@garselva.cat

David Sanjuan

David Sanjuan

Departament de Garanties

Telèfon: 972 47 62 26
Email: david@garselva.cat

Josep Moreno

Josep Moreno

Cap de Recanvis

Telèfon: 972 47 62 26
Email: josep@garselva.cat

Joan Ramirez

Joan Ramirez

Recanvis / Comercial Venda Externa

Telèfon: 972 47 62 26
Email: joanr@garselva.cat

Maria Llorà

Maria Llorà

Recepcionista

Telèfon: 972 47 62 26
Email: maria@garselva.cat

Llers

Peter Handke

Peter Handke

Assessor de Servei

Telèfon: 972 52 88 52
Email: tallerllers@garselva.cat

Josep Sendra

Josep Sendra

Cap de Recanvis

Telèfon: 972 52 88 52
Email: sendra@garselva.cat

Marc Busquets

Marc Busquets

Cap de Taller

Telèfon: 972 52 88 52
Email: tallerllers@garselva.cat

Dani Modrovejo

Dani Modrovejo

Cap de Taller

Telèfon: 972 52 88 52
Email: tallerllers@garselva.cat

David Ramos

David Ramos

Recanvista

Telèfon: 972 52 88 52
Email: recanvis@garselva.cat

Elena Planas

Elena Planas

Recepció / Dept. de Garanties

Telèfon: 972 52 88 52
Email: elena@garselva.cat